Koncert kolęd w skrzydle administracyjnym Pałacu w Gorzanowie

Towarzystwo Miłośników Gorzanowa, Szkoła Podstawowa w Gorzanowie, Zespół Wokalny Szkoły Muzycznej z Bystrzycy Kłodzkiej pod kierownictwem Renaty Fiałkowskiej - Dumy oraz Fundacja Pałac Gorzanów drugi rok z rzędu zaprosiły na wydarzenie, które miało wprowadzić w radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Tym razem termin musieliśmy dopasować do naszych gości - Czeskiego Chóru Carmina oraz Grupy Teatralnej z Rychnova nad Kneznou pod kierownictwem Karela Stregi. Środek tygodnia, godz. 18:00 i niepokój o to, czy dopiszą goście.

Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości. Gości było naprawdę wielu - wypełnili skrzydło administracyjne i ze wzruszeniem słuchali pięknego koncertu. Dziękujemy za przybycie i cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób złożyć życzenia świąteczne wszystkim, którzy trzymają kciuki za to, aby udało się nam stworzyć w kompleksie pałacowo-parkowym w Gorzanowie instytucję kultury z prawdziwego zdarzenia. Wasza obecność pozwala nam mieć nadzieję, że odbiorców proponowanych przez nas wydarzeń będzie wielu!

Dziękujemy niezawodnym pracownikom M-GOK w Bystrzycy Kłodzkiej za pomoc w nagłośnieniu, oświetleniu i prowadzeniu koncertu! Dziękujemy za życzliwość i wspaniałą współpracę Pani Dyrektor Ewelinie Walczak oraz Panu Kierownikowi Rafałowi Cymbaliście. 

Dziękujemy pięknie wszystkim, którzy przygotowali koncert, poczęstunek, kiermasz pamiątek przygotowanych przez uczniów SP w Gorzanowie, wykonawcom, Pani Renacie Fliałkowskiej - Dumie, kadrze pedagogicznej ze Szkoły Podstawowej w Gorzanowie, Panu Robertowi Dumie, wspaniałym, utalentowanym gościom z Czech, Towarzystwu Miłośników Gorzanowa i wszystkim, którzy znaleźli czas, aby spędzić ten wieczór razem z nami!

top